728 x 90

Київстар представив БЕЗЛІМІТНІ тарифні плани на мобільний інтернет – огляд

Невдовзі після Vodafone, Київстар продемонстрував свої тарифні плани на мобільний інтернет. Чим вони кращі чи гірші від рішень Vodafone або lifecell, давайте розбиратись, чи все так гладко, чи виправдана ця ціна. Почнемо з обмежень. Вони тут повністю відсутні. Завантажуйте торренти, використовуйте смартфон як точку-доступу, оператору всеодно, це перший ПОВНОЦІННИЙ БЕЗЛІМІТ на мобільному ринку України. У

Невдовзі після Vodafone, Київстар продемонстрував свої тарифні плани на мобільний інтернет. Чим вони кращі чи гірші від рішень Vodafone або lifecell, давайте розбиратись, чи все так гладко, чи виправдана ця ціна.

Почнемо з обмежень. Вони тут повністю відсутні. Завантажуйте торренти, використовуйте смартфон як точку-доступу, оператору всеодно, це перший ПОВНОЦІННИЙ БЕЗЛІМІТ на мобільному ринку України.

У тарифних планах від Vodafone – “Unlim 3G” та “Unlim 3G Plus” після декількох секунд увімкненої “роздачі” інтернету з вашого смартфону, вам прийте СМС-повідомлення, де вас попередять, що ви порушується умови використання тарифним планом. Якщо ви повторите цей “злочин”, оператор повністю заблокує доступ до інтернету (2G/3G) на добу. Також, якщо ви будете повторювати свої дії і в подальшому, оператор може перевести вас на інший тарифний план або заблокувати SIM-картку.

Наступним обмеженням від Vodafone є торренти. Вони просто не будуть завантажуватись у вашому тарифному плані 🙂 Ще варто додати, що YouTube ви наврядчи подивитись у HD, не говорячи про FullHD чи 4К, адже оператор “ріже” швидкість на відео-хостинг до 0,8 мбіт/сек, тобто більше, ніж на 360р не розраховуйте. Ну і вам заборонено використовувати SIM-картку в модемі. Тільки смартфон, тільки хардкор.

І чому було згадано на початку статті про “перший ПОВНОЦІННИЙ безліміт” від Київстар. Київстар не зменшує швидкість, не блокує доступ до інтернету, навіть, якщо ви викачається 10 Тб за добу. У Vodafone в цьому плані все гірше, адже якщо ви скачаєте 1 фільм, який “важить” 3 гб, то готуйтесь до зниження швидкості, а точніше – 800 кбіт/сек. Так-так, вистачить погоду глянути або якийсь форум почитати (без картинок). Також, в тарифі є 300 хвилин на інших операторів, 300 смс по Україні. Також, Київстар пропонує вам “дублікат” основної картки для планшета чи 3G-модема, тобто у вас буде 2 безліміти по ціні одного!

Тільки всі захотіли змінити свого оператора на Київстар, як дізнаються про ціну і відразу змінюють свою думку. 155 грн/міс – така ціна за повний безліміт на інтернет. Погодьтеся, мало хто захоче переходити на даний тарифний план. Це рішення підійде тільки тим, у кого відсутній домашній (провідний) інтернет і він готовий платити 155 грн за тих самих 10-25 мбіт/сек від 3G Київстару. Або ж, цей тарифний план підключе той, хто дійсно дивиться кожного дня в маршрутці чи поїзді по декілька серій Гри Престолів. Але, з іншої сторони ви додатково отримуєте 300 хв на інші мережі, 300 смс та можливість зробити “дублікат” SIM-картки та використовувати безлімітний інтернет в смартфоні та в планшеті чи модемі, сплачуючи одну ціну – 155 грн.

Чому Vodafone дає стільки обмежень?

Все банально просто. Оператор боїться перевантаження мережі, простими словами, що просяде швидкість і абоненти будуть, м’яко кажучи, не раді. Тому, цими всіма обмеженнями оператор убезпечив себе від швидкості 1-2 мбіт/сек. Та й ціна не 155 грн, а 50-75 грн, що майже мінімальною ціною за тарифний план на сьогоднішній день.

Якщо Vodafone так боїться за перевантаження, чи не варто Київстару боятись цього?

При такій ціні точно не варто. Серйозно, ви готові платити кожного місяця по 155 грн за Інстаграмчик, Ютубчик, музику? Якщо так, відпишіться в коментарі під постом. Навіть, якби більшість абонентів побігли платити 155 грн/міс, вони б не встигли “кинути” мережу до рівня 1-2 мбіт. Поки набереться така кількість користувачів цим тарифом, оператор почне запускати LTE-мережу (4G), ємність якої дозволяє витримувати високі навантаження. Тобто, всі “безлімітчики” перейдуть на 4G, де в них буде більша швидкість і будуть невідчутні просідання швидкості.

Нагадаю, що Київстар планує покрити всі обласні центри та околиці LTE-інтернетом до кінця літа 2018 року.

В підсумку, чи повинен цей тарифний план стільки коштувати? Чи не задорого? Давайте подивимось. Ви отримуєте повний безлім, 300 хв на інші мережі, 300 смс та можливість зробити клон основної картки для планшета чи модема. Тобто у вас бути 2 пристрої з безлімітним інтернетом одночасно. Здається ціна повністю підходить для такого тарифа. Пишіть свої думки на цей рахунок.

Ось вам наглядне порівняння безлімів від Київстару та Vodafone:

Bruce
ADMINISTRATOR
ПРОФІЛЬ

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ