728 x 90

Lifecell запускає новий революційний тарифний план

ПЕРЕВАГИ: БЕЗЛІМІТні дзвінки на ВСІ номери по Україні з додатку BiP через функцію «BiP Out» 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiP Out» А ще 20 хв на добу для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону               

ПЕРЕВАГИ:

  • БЕЗЛІМІТні дзвінки на ВСІ номери по Україні з додатку BiP через функцію «BiP Out»
  • 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiP Out»
  • А ще 20 хв на добу для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону                                                                                                                                                                                                   

1Інтернет-трафік, що нараховується за використання кожних 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiP Out» діє до кінця строку дії 30-денного пакету послуг, в рамках якого він був нарахований.

2Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) за допомогою додатку BiP. Детальніше тут.

3Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами та месенджерами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook та месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Telegram без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Підключення для нових абонентів:
1. Придбайте будь-який стартовий пакет в нашому інтернет-магазині або в магазинах лайфселл чи партнерів.
2. Протягом 30 днів підключіть тарифний план “#BiPer”. Вартість підключення – безкоштовно. Для цього натисніть кнопку “Підключити”: введіть свій номер телефону та отримайте SMS-підтвердження.
3. Поповніть рахунок на суму від 150 грн.
4. Завантажте безкоштовний додаток BiP. Як завантажити додаток дивіться тут.
5. Користуйтесь перевагами тарифного плану “#BiPer”!

Схоже на те що оператор знову робить революцію на ринку мобільного зв’язку, чекаємо відповіді від Vodafone та Київстару!:)

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ