728 x 90

Технологія розгону GPU Turbo обіцяє на 60% підвищити продуктивність відеоядра в телефонах Honor

Виробник обіцяє, що активація GPU Turbo не лише підвищує продуктивність графіки, а й зменшує енергоспоживання системи на чіпі на 30%. Компанія Huawei разом зі своїм телефоном Honor Play показала нову технологію для геймерів. Вона дозволяє збільшити продуктивність відеоядра на 60%. Ця проприєтарна технологія GPU Turbo незабаром також стане доступною користувачам інших апаратів Honor. Виробник обіцяє,

Виробник обіцяє, що активація GPU Turbo не лише підвищує продуктивність графіки, а й зменшує енергоспоживання системи на чіпі на 30%.

Компанія Huawei разом зі своїм телефоном Honor Play показала нову технологію для геймерів. Вона дозволяє збільшити продуктивність відеоядра на 60%. Ця проприєтарна технологія GPU Turbo незабаром також стане доступною користувачам інших апаратів Honor.

Виробник обіцяє, що активація GPU Turbo не лише підвищує продуктивність графіки, а й зменшує енергоспоживання системи на чіпі на 30%. Цього вдалося досягти тим, що GPU Turbo перебудовує традиційний фреймворк обробки графіки на нижчий системний рівень. У Huawei кажуть, що нове рішення створили після ретельного аналізу того, які сучасні процесори обробляють графіку.

Представник Huawei Річард Ю говорить, що завдяки GPU Turbo апарати Honor середнього рівня в режимі одного потоку можуть перевершити сьогоднішні флагманські мобільники в багатопоточному режимі. Окрім цього, технологія дозволяє отримати візуальну якість HDR та деякі інші спецефекти в апаратах, що на них не розраховані.

Точна дата появи нової технології на телефонах окрім Honor Play невідома. Однак відомо, що її підтримка обов’язково з’явиться на апаратах Honor 10, Honor View 10, Honor 9 Lite та Honor 7X.

Admin_Denis
ADMINISTRATOR
ПРОФІЛЬ

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ