728 x 90

Київстар – оператор з найшвидшим мобільним інтернетом за підсумками 2018 року

Київстар – оператор з найшвидшим мобільним інтернетом за підсумками 2018 року

За даними Speedtest Awards 2018

За результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest компанії Ookla, Київстар відзначений як оператор з найвищою середньою швидкістю мобільного інтернету в Україні. Для визначення лідера Ookla проаналізувала більше 4,7 млн тестів швидкості, які проводили абоненти всіх мобільних операторів України в 2018 році.

«У 2018 році ми інвестували у розвиток телеком-мережі 3,1 млрд грн і сплатили за ліцензії для розвитку нових технологій майже 4 млрд грн. Ми також встановили найбільшу кількість базових cтанцій, у тому числі для зв’язку 4G. Це дозволило Київстар надавати абонентам послуги мобільної передачі даних високої якості та з найвищою швидкістю» – коментує результати Speedtest Awards Олександр Комаров, президент Київстар.

В рамках дослідження компанією Ookla було визначено показник Speed Core для кожного оператора. Цей показник включає дані про швидкості завантаження (Download) та передачі (Upload) даних незалежно від стандарту: як 4G, так і 2/3G. Це дозволяє всесторонньо та об’єктивно оцінити швидкість роботи мережі.

Згідно з даними Ookla, в мережі Київстар показник швидкості Speed Score – 16.32 Mbps, і це є найвищим результатом в Україні.

Друге місце посіла компанія Lifecell, у якої показник швидкості – 15.10 Mbps.

Відповідно, третє місце у компанії Vodafone Україна, з результатом 12.74 Mbps.

Загалом, компанією Ookla було проведено дослідження, в якому взяло участь близько 600 тисяч унікальних пристроїв. Найбільше тестів у додатку Speedtest було зроблено із смартфонів Redmi Note 4, Iphone 7, Redmi 4X, Iphone 6s та Iphone 6.

Ознайомитись із повним звітом можна за посиланням bit.ly/2VyvpLj

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ