728 x 90

Совок, хамство, поліція так так це допис про компанію “Укртелеком”

Совок, хамство, поліція так так це допис про компанію “Укртелеком”

Я звернувся до центру обслуговування “Укртелеком” у м. Харкові о 16.45, для міграції до оператора “lifecell”. На той час працював лише 1 співробітник компанії (Олена) , та 1 стажер. Олена постійно кудись виходила, і так сталось що до нас черга дійшла десь у 17.40, оператор відмовилась у реєстрації номеру, для перенесення даних до оператора lifecell.

Аргументуючи – це тим що співробітник відповідальний за цю послугу пішов у 16.00. Але потім як виявилось співробітника компанії 3mob.ua, взагалі не було увесь робочий день. Ми почали наполягати на своєму, та сказали що ніхто з центру обслуговування зі співробітників не піде, поки не нададуть послугу, потім на нас викликали службу охорони, і поліцію.

Все фільмувалось на камеру, переглянути можна нижче:

Оператор: Олександра Сторчак

2 коментарів

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

2 Коментарів

 • Сергій
  26.05.2019, 23:50

  Укртелеком, как всегда в своем стиле.

  ВІДПОВІСТИ
 • Андрей
  05.06.2019, 20:14

  Ну тетки из Укртелекома это отдельный разговор, всего-то надо было ксерокопию паспорта взять да и все, но и автор судя по всему закомплексованный подросток, который решил прокачать свое ЧСВ на бедных тетках из Укртелекома, заодно и попонтоваться перед телочкой как он крут, он же журнализд, у него же корочка, щас он тут всех раскидает, и охрана ни по чем, и копы, и вообще отсюда никто не выйдет, всем стоять-бояться.

  ВІДПОВІСТИ

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ