728 x 90

Виступ Ольги Устинової на форумі “Make it Smart” в Харкові (відео)

Виступ Ольги Устинової на форумі “Make it Smart” в Харкові (відео)

«Бренд Харкова – Smart City. У 2018 році в Києві, Харків визнали найбільш інноваційним містом України.

Сьогодні в Харкові пройшов міжнародний ІТ-форум “Make IT SMART”.

Відео надав Олександр Голтвян

Як зазначила у своєму виступі Ольга Устинова, Харків проводить перший міжнародний форум такого формату, на якому можна вивчити світові практики впровадження smart-технологій.

«З точки зору технологічності, Харків більше інших міст готовий для впровадження Smart City. Багато було зроблено місцевою владою, ІТ Кластером та Офісом реформ. Мені здається, що у Харкова велике майбутнє. Світ вже не буде таким, яким ми його знаємо. Сьогодні з нами партнери з глобального «Vodafone» в Британії. Ми хочемо, щоб успішні кейси прийшли в Україну і місто Харків. Вдалої роботи!», – сказала гендиректор« Vodafone Ukraine ».

Генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ци прокоментував, що «Vodafone» і «Huawei» готові розвивати концепцію Smart City на прикладі «розумного» Харкова.

«Харків – красиве історичне місто, центр науки і культури. Таке місто дає великі можливості для людей і компаній, які тут працюють. Я б хотів подякувати за це міській владі. У Харкові найбільш розвинена провідна мережа, створено сучасний Центр надання адмінпослуг, і зараз ми працюємо над проектом цифрової трансформації майбутнього. Місія компанії «Huawei» – донести цифровізацію до кожної людини, щоб побудувати «розумний» світ, і мені здається, що це бачення збігається з позицією адміністрації міста », – сказав гендиректор« Huawei Ukraine ».

РЕКОМЕНДУЄМО

Прокоментуйте

Ваш email не буде показано іншим користувачам *

ОСТАННІ НОВИНИ

АВТОРИ

КОМЕНТАРІ